Biskupské gymnázium J. N. Neumanna
Načítání… |
Změny v rozvrhu úterý 19. 3.
Nepřítomné třídy |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
2.E |
|
výl. |
výl. |
výl. |
výl. |
výl. |
výl. |
výl. |
výl. |
|
|
|
|
3.E |
Char |
Char |
Char |
Char |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4.A |
|
|
|
|
|
|
|
|
Před |
|
|
|
|
Nepřítomní učitelé |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
Blažková Lenka |
|
|
- |
.. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brichcínová Kateřina |
|
|
|
|
|
|
|
|
.. |
|
|
|
|
Jakešová Dana |
|
- |
JN |
KM |
JN |
GB |
- |
- |
.... |
- |
- |
- |
|
Kadlecová Jitka |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
.. |
- |
- |
- |
- |
Kaňková Martina |
|
|
|
|
|
|
HE |
|
|
|
|
|
|
Kudláčková Michaela |
|
|
.. |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Papoušková Anna |
.. |
ML |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Puffer Petr |
|
- |
- |
- |
.. |
SL |
- |
- |
- |
- |
- |
- |
|
Voříšková Anna |
- |
- |
- |
- |
BK |
- |
.. |
- |
.. |
- |
- |
- |
- |
Zasadilová Jana |
|
|
|
|
|
|
|
|
.. |
|
|
|
|
Místnosti mimo provoz |
0 |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
P20 |
Absc |
Absc |
Absc |
Absc |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
P26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Absc |
|
|
|
|
Změny v rozvrzích učitelů |
Arranz Jiménez Erik |
|
Bauer Gerhard |
2 |
přesun <<
|
RAJ |
2.C (S1B) |
217 |
z 8. hod |
8 |
přesun >> |
RAJ |
2.C (S1B) |
|
na 2. hod |
|
Blažková Lenka |
4 |
supl.
(VA)
|
Aj |
2.A |
104 |
za odpadlou |
2. - 3. hodObecný pedagogický dohled |
|
Brichcínová Kateřina |
8. hodObecný pedagogický dohled |
|
El Jaber Vazdekis Nabil |
2 |
odpadá |
Ch |
3.E |
|
|
4 |
odpadá |
Šj |
2.E |
|
|
|
Formánek David |
|
Gutwirthová Bohdana |
3 |
odpadá |
Aj |
2.E |
|
|
5 |
spojeno
(JD)
|
Nj |
7.A (S1A) |
301 |
|
|
Heppnerová Pavlína |
6 |
supl.
(KM)
|
Tv |
1.N (Dív) |
105 |
přespočetná hod. |
|
Jandrić Marko |
2 |
změna
|
Aj |
4.C (S1B) |
306 |
|
2 |
spojeno
(JD)
|
Nj |
4.C (S1A) |
306 |
|
4 |
změna
|
Aj |
8.A (S1B) |
P26 |
|
4 |
spojeno
(JD)
|
Nj |
8.A (S1A) |
P26 |
|
|
Kaňková Martina |
1 |
odpadá |
Šj |
3.E |
|
|
3 |
supl.
(JD)
|
Nj |
5.A (S1A) |
211 |
dozor, Třída má zadanou práci. |
6. hodObecný pedagogický dohled |
|
Malina Tomáš |
|
Marková Alena |
|
Papoušková Anna |
1. hod, 0. hodObecný pedagogický dohled |
|
Poláček Adéla |
|
Polanecký Lukáš |
9 |
přesun >> |
Inf |
2.F |
|
na 18.3. 2. hod |
|
Rejlková Alena |
|
Šafarčíková Simona |
|
Šlouf Václav |
|
Šulcová Jolana |
5 |
supl.
(PF)
|
Čj |
6.E |
302 |
za odpadlou |
6 |
odpadá |
D |
2.E |
|
|
|
Trendová Pavla |
|
Vazačová Vendula |
4 |
navíc
|
Nj |
3.C (S1A) |
P02 |
za odpadlou |
|
Volf Filip |
|
Zasadilová Jana |
8. hodObecný pedagogický dohled |
|
Změny v rozvrzích tříd |
1.N |
6 |
Tv |
Dív |
105 |
supluje |
HE |
(KM) |
|
2.A |
|
2.C |
2 |
RAJ |
S1B |
217 |
přesun << |
BA |
z 8. hod |
2 |
Aj |
S1B |
|
odpadá |
|
(KD) |
8 |
RNJ |
S1A |
SamS |
změna |
JD |
|
8 |
RAJ |
S1B |
|
přesun >> |
|
na 19.3. 2. hod |
|
2.E |
5. hod, 8. hod, 6. hod, 4. hod, 1. hod, 3. hod, 2. hod, 7. hod výlet |
|
2.F |
8 |
Hv |
|
|
odpadá |
|
(KJ) |
9 |
Inf |
|
|
přesun >> |
|
na 18.3. 2. hod |
|
2.N |
|
3.C |
4 |
Nj |
S1A |
P02 |
navíc |
VVe |
|
4 |
Aj |
S1A |
|
odpadá |
|
(PF) |
|
3.E |
5 |
Z |
|
312 |
změna |
AJ |
|
3. hod, 1. - 2. hod, 0. hod Charita |
|
3.F |
6 |
TH |
|
P11 |
navíc |
VF |
|
6 |
Hv |
|
|
odpadá |
|
(VA) |
|
4.A |
|
4.C |
2 |
Aj |
S1B |
306 |
změna |
JN |
|
2 |
Nj |
S1A |
306 |
spojí |
JN |
(JD) |
|
4.E |
6 |
TH |
|
P09 |
navíc |
MK |
|
6 |
Ch |
|
|
odpadá |
|
(FM) |
|
5.A |
3 |
Nj |
S1A |
211 |
supluje |
KM |
Třída má zadanou práci. |
8 |
TH |
|
215 |
navíc |
SF |
|
8 |
Hv |
|
|
odpadá |
|
(VA) |
|
6.E |
|
7.A |
5 |
Nj |
S1A |
301 |
spojí |
GB |
(JD) |
|
8.A |
4 |
Aj |
S1B |
P26 |
změna |
JN |
|
4 |
Nj |
S1A |
P26 |
spojí |
JN |
(JD) |
|
Pedagogický dohled u třídy: |
2.E
|
Hodina: 1. - 8. hod, Učitel: Puffer Petr
|
|
3.E
|
Hodina: 0. - 1. hod, Učitel: Papoušková Anna
|
Hodina: 3. hod, Učitel: Blažková Lenka
|
|
4.A
|
Hodina: 8. hod, Učitel: Brichcínová Kateřina, Zasadilová Jana
|
|