Biskupské gymnázium J. N. Neumanna a Církevní základní škola, Jirsíkova 420/5, České Budějovice
v
v

Změny v rozvrhu Wednesday 16. 6.

Nepřítomné třídy 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2.A výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl.
2.F výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl. výl.
4.C US US
6.G US US
6.N US US
8.A US US
Nepřítomní učitelé 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Cole Tereza - - - - - .. - - - - -
Blažek Vojtěch .. ..
Djoa Musková Markéta - .. - VVe - .. .. - - - - - -
Dufková Petra - DB - - - - - - - - -
Heppnerová Pavlína - .. - - PZ PZ .. .. - - - - -
Hesounová Renata - -
El Jaber Vazdekis Nabil ..
Jandrič Marko - KK - GB KR KO NL - - - -
Kaňková Martina - - BL BL BL BL .. .. - - - - -
Klufová Renata - - VF HJ
Korostenská Miloslava ..
Layerová Andrea - -
Rejlková Alena - BA KO - .. .. .. - - - - - -
Schreib Jan - - - - - - - - -
Záleský Ondřej - -
Zasadilová Jana - - - - SL IV BZ - .. .. - -
Zvěřinová Markéta - -
Místnosti mimo provoz 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
5.E Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
4.E Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc Absc
Změny v rozvrzích učitelů
Andrés Castillo David
2 odpadá D 6.G (S1B) zrušeno
Ávila Diana Gómez
2 změna M 5.E 6.G
4 odpadá M 6.G (S1B) zrušeno
Bauer Gerhard
1 spojeno (RA PedD) Z 4.N (S1B) 8.A
1 změna Z 4.N (S1A) 8.A
Bělehrad Luděk
2 supl. (KM PedD) Tv 6.A (Chl) mim za odpadlou
3 supl. (KM PedD) Tv 6.A (Chl) mim za odpadlou
4 supl. (KM PedD) Tv 7.B (Dív) mim za odpadlou
5 supl. (KM PedD) Tv 7.B (Dív) mim za odpadlou
5 odpadá Aj 4.C (S1A) zrušeno
Bittová Lenka
4 odpadá Ch 2.F
6 změna SCh 8.A (Sch2)+ zrušeno
Blažek Vojtěch
6 spojeno (ZA dov) 4.E (SEt) KP
Brázdová Marie
2 odpadá M 2.F
Djoa Musková Markéta
0. - 12. les.Obecný pedagogický dohled
Drboutová Kateřina
0 změna SBi 8.A (SBi2)+ zrušeno
1 supl. (DF dov) Bi 1.F Bi1C za odpadlou
1 změna SBi 8.A (SBi2)+ zrušeno
Gutwirthová Bohdana
3 supl. (JN scd) Nj 7.A (S1B) Hv7A za odpadlou
Heller Jiří
3 supl. (KF sd) Zv 5.N 6.A za odpadlou
3 odpadá Čj 6.N zrušeno
Heppnerová Pavlína
0. - 12. les.Obecný pedagogický dohled
Hesounová Renata
10. - 11. les.Obecný pedagogický dohled
Homzová Markéta
3 odpadá Zv 2.A
Blažek Iňová Veronika
5 spojeno (ZA dov) 1.A (SEt) 2.A
5 změna 1.A (SNá) 2.A
El Jaber Vazdekis Nabil
1 přesun << Šj 1.E 1.E z 9. hod
9 přesun >> Šj 1.E na 1. hod
Jakešová Dana
4 odpadá Nj 8.A (S1A) zrušeno
Kadlecová Eva
4 odpadá Fj 8.A (S1B) zrušeno
Kaňková Martina
0. - 12. les.Obecný pedagogický dohled
Kopřivová Alena
5 odpadá M 2.A
Korostenská Miloslava
2 supl. (RA PedD) D 2.E 2.E za odpadlou
2 odpadá D 2.A
5 supl. (JN scd) L 5.A (S1B) FY za odpadlou
Krejčí Klára
2 odpadá Fj 6.G (S1A) zrušeno
3 odpadá Fj 4.C (S1B) zrušeno
4 supl. (JN scd) Fj 1.C (S1B) 5.A za odpadlou
Kukrálová Milena
0 změna SM 8.A (SM2)+ zrušeno
1 supl. (JN scd) M 6.A (S1B) 6.A za odpadlou
1 změna SM 8.A (SM2)+ zrušeno
2 odpadá M 6.N zrušeno
Layerová Andrea
0 změna SM 6.G (SM1)+ zrušeno
1 změna SM 6.G (SM1)+ zrušeno
2 odpadá M 4.C zrušeno
10. - 11. les.Obecný pedagogický dohled
Malina Tomáš
4 odpadá D 6.G (S1A) zrušeno
6 změna SD 8.A (SD)+ zrušeno
7 změna SD 8.A (SD)+ zrušeno
Marková Alena
5 odpadá Aj 2.F
Moravcová Dáša
0 přesun >> Nj 1.C (S1A) na 17.6. 2. hod
6 odpadá Nj 2.A (S1A)
Nygrýnová Miroslava
6 změna SBi 8.A (SBi1)+ zrušeno
Osterloh Dagmar
6 supl. (JN scd) RNJ 3.N (S1A) 1.F přespočetná hod.
8 odpadá ND 8.A (ND) zrušeno
Pekař Zdeněk
4 spojeno (HE PedD) Tv 7.B (TVch)+ mim
5 spojeno (HE PedD) Tv 7.B (TVch)+ mim
Pelikánová Jitka
6 odpadá Fj 2.F
8 odpadá Vv 2.F
Puffer Petr
3 změna Aj 5.E 6.G
8 odpadá PŠD 6.G (PŠD) zrušeno
9 odpadá PŠD 6.G (PŠD) zrušeno
Pytel Jan
5 změna D 4.E KP
Rejlková Alena
0. - 12. les.Obecný pedagogický dohled
Staněk Libor
4 odpadá Zv 4.C zrušeno
5 odpadá Zv 6.G zrušeno
Štruncová Kateřina
8 změna ND 6.N (ND)+ zrušeno
9 změna ND 6.N (ND)+ zrušeno
Šulcová Jolana
3 odpadá Čj 8.A zrušeno
4 supl. (ZA dov) Čj 4.N (SEt) MM za odpadlou
Vavreková Martina
8 změna PDD 8.A (FD)+ zrušeno
9 změna PDD 8.A (FD)+ zrušeno
Vazačová Vendula
3 supl. (MU PedD) Nj 4.A (S1A) KP za odpadlou
3 odpadá Nj 4.C (S1A) zrušeno
Verboon Filipová Marie
5 odpadá Aj 8.A (S1A) zrušeno
Vlčková Magdalena
1 změna Aj 4.E KP
Volf Filip
2 supl. (KF sd) Zv 7.B 7.B za odpadlou
3 odpadá SP 2.F
Vondráková Nikola
1 odpadá Fy 2.A
Záleský Ondřej
6 změna SIvt 8.A (SIvt)+ zrušeno
7 změna SIvt 8.A (SIvt)+ zrušeno
8. - 9. les.Obecný pedagogický dohled
Zvěřinová Markéta
8. - 9. les.Obecný pedagogický dohled
Změny v rozvrzích tříd
1.A
5 SEt 2.A spojí IV (ZA)
5 SNá 2.A změna IV
1.C
0 Nj S1A přesun >> na 17.6. 2. hod
4 Fj S1B 5.A supluje KR (JN)
1.E
1 Šj 1.E přesun << JB z 9. hod
1 D odpadá (KO)
8 Et SEt odpadá (ZA)
8 SNá odpadá (BZ)
9 Šj přesun >> na 16.6. 1. hod
1.F
1 Bi Bi1C supluje DB (DF)
1.N
6 Tv Dív odpadá (HE)
7 Tv Dív odpadá (HE)
2.A
0. - 12. les. výlet
2.E
2 D 2.E supluje KO (RA)
8 Šj odpadá (JB)
9 Et SEt odpadá (ZA)
9 SNá odpadá (BZ)
2.F
0. - 12. les. výlet
2.N
6 IVT odpadá (RA)
3.N
1 Aj S1B odpadá (MU)
6 RNJ S1A 1.F supluje NL (JN)
4.A
3 Nj S1A KP supluje VVe (MU)
5 IVT S1A odpadá (RA)
6 Tv Dív odpadá (KM)
7 Tv Dív odpadá (KM)
4.C
0 SM SM1 odpadá (LR)
1 SM SM1 odpadá (LR)
2 M odpadá (LR)
3 Nj S1A odpadá (VVe)
3 Fj S1B odpadá (KR)
4 Zv odpadá (ST)
5 Aj S1B odpadá (AS)
5 Aj S1A odpadá (BL)
6 SD SD odpadá (ML)
6 SIvt SIvt odpadá (ZO)
6 SBi SBi1 odpadá (NG)
7 SD SD odpadá (ML)
7 SIvt SIvt odpadá (ZO)
8 PDD FD odpadá (VE)
8 ND ND odpadá (SR)
9 PDD FD odpadá (VE)
9 ND ND odpadá (SR)
10. - 11. les. ukončení studia
4.E
1 Aj KP změna VM
5 D KP změna PY
6 SEt KP spojí BZ (ZA)
4.N
1 Z S1B 8.A spojí BA (RA)
1 Z S1A 8.A změna BA
4 Čj SEt MM supluje SL (ZA)
5.A
5 L S1B FY supluje KO (JN)
5.E
2 M 6.G změna AV
3 Aj 6.G změna PF
4 Tv TVch mim spojí PZ (HE)
5 Tv TVch mim spojí PZ (HE)
5.N
3 Zv 6.A supluje HJ (KF)
6.A
1 M S1B 6.A supluje KK (JN)
2 Tv Chl mim supluje BL (KM)
3 Tv Chl mim supluje BL (KM)
6.G
0 SM SM1 odpadá (LR)
1 SM SM1 odpadá (LR)
2 D S1B odpadá (ŠL)
2 Fj S1A odpadá (KR)
4 M S1B odpadá (AV)
4 D S1A odpadá (ML)
5 Zv odpadá (ST)
6 SD SD odpadá (ML)
6 SIvt SIvt odpadá (ZO)
6 SBi SBi1 odpadá (NG)
7 SD SD odpadá (ML)
7 SIvt SIvt odpadá (ZO)
8 PŠD PŠD odpadá (PF)
8 PDD FD odpadá (VE)
9 PŠD PŠD odpadá (PF)
9 PDD FD odpadá (VE)
8. - 9. les. ukončení studia
6.N
0 SBi SBi2 odpadá (DB)
0 SM SM2 odpadá (KK)
1 SBi SBi2 odpadá (DB)
1 SM SM2 odpadá (KK)
2 M odpadá (KK)
3 Čj odpadá (HJ)
6 SD SD odpadá (ML)
6 SIvt SIvt odpadá (ZO)
6 SCh Sch2 odpadá (BT)
7 SD SD odpadá (ML)
7 SIvt SIvt odpadá (ZO)
8 ND ND odpadá (SR)
9 ND ND odpadá (SR)
8. - 9. les. ukončení studia
7.A
3 Nj S1B Hv7A supluje GB (JN)
7.B
2 Zv 7.B supluje VF (KF)
4 Tv Dív mim supluje BL (KM)
4 Tv TVch mim spojí PZ (HE)
5 Tv Dív mim supluje BL (KM)
5 Tv TVch mim spojí PZ (HE)
8.A
0 SBi SBi2 odpadá (DB)
0 SM SM2 odpadá (KK)
1 SBi SBi2 odpadá (DB)
1 SM SM2 odpadá (KK)
3 Čj odpadá (SL)
4 Fj S1B odpadá (KA)
4 Nj S1A odpadá (JD)
5 Aj S1B odpadá (MU)
5 Aj S1A odpadá (VB)
6 SD SD odpadá (ML)
6 SIvt SIvt odpadá (ZO)
6 SCh Sch2 odpadá (BT)
6 SBi SBi1 odpadá (NG)
7 SD SD odpadá (ML)
7 SIvt SIvt odpadá (ZO)
8 PDD FD odpadá (VE)
8 ND ND odpadá (NL)
9 PDD FD odpadá (VE)
10. - 11. les. ukončení studia
Pedagogický dohled u třídy:
2.A
Hodina: 0. - 12. les., Učitel: Djoa Musková Markéta, Rejlková Alena
2.F
Hodina: 0. - 12. les., Učitel: Heppnerová Pavlína, Kaňková Martina
4.C
Hodina: 10. - 11. les., Učitel: Layerová Andrea
6.G
Hodina: 8. - 9. les., Učitel: Zvěřinová Markéta
6.N
Hodina: 8. - 9. les., Učitel: Záleský Ondřej
8.A
Hodina: 10. - 11. les., Učitel: Hesounová Renata